VoxTel Анонімний

VoxTel Анонімний
 • ОС

  Android

 • Категорія

  Телефонна частина

 • Мова

  Англійська, Російська

 • Дата оновлення

  23 December 2023

VoxTel Anonymous - Ми пропонуємо анонімний одноранговий VoIP-сервіс, який забезпечує високу безпеку передачі даних. Ми використовуємо сквозне шифрування, щоб гарантувати конфіденційність вашої інформації, а також захищені канали і зашифровані DTLS і STRP з'єднання, що базуються на технології WebRTC, для потокової передачі аудіо, відео і контенту.

Переваги нашого сервісу:

 1. Не потрібен номер телефону: Ви можете користуватися нашим сервісом без необхідності вказувати свій номер телефону, забезпечуючи додатковий рівень анонімності.
 2. Повністю безкоштовний: Ми надаємо наш сервіс безкоштовно для всіх користувачів без будь-яких прихованих платежів або обмежень.
 3. Без реклами: Ми цінуємо ваш час і ми не включаємо рекламу в наш сервіс, забезпечуючи приємне використання без нав'язливих оголошень.
 4. Відкритий код: Наш сервіс базується на відкритому коді. Це означає, що будь-хто може вивчити наші технології і переконатися в їх надійності й безпеці.
 5. Можливість монетизації контенту: Ми надаємо можливість заробляти на контенті, дозволяючи вам монетизувати ваші аудіо, відео та інші типи контенту через нашу платформу.

Рейтинг додатку

Оцінка редакції
Оцінка 2 користувачів
5.5
Оцініть цей додаток

Вимоги до v1.0.16

 • Версія ОС: Android 7.0+
 • Інтернет: не вимагається
 • Потрібно вільного місця: 112 Mb

Скачати програмуVoxTel Анонімний

v1.0.16  Оригінал

23.12.2023 - Зміни не вказані.
Файли:KrapuchinoKrapuchino
Працює?
100%

Голосів: 1

Схожі на VoxTel Анонімний

Коментарі до VoxTel Анонімний на Андроїд

AAAAGGGGGGRRRR!

Щоб залишати коментарі,

будь ласка авторизуйтесь.

Функціонал в розробці!

Функціонал в розробці!

Поки ці кнопки запрацюють, пройдуть роки, може навіть століття, але не впадайте у відчай, чекайте та тобі воздасться! Хочеш прискорити процес розробки? Роби репости сторінок сайту в соцмережі та розповідай про нас друзям!
Реєстрація пройшла успішно