Kate Mobile для ВКонтакте

Kate Mobile для ВКонтакте
 • ОС

  Android

 • Категорія

  Інтернет і мережа

 • Мова

  Англійська, Російська

 • Дата оновлення

  12 April 2024

Kate Mobile Pro - Один з найбільш популярних клієнтів ВКонтакте прекрасно справляється з покладеними на нього зобов'язаннями: можна переглядати новини і коментарі до них, список друзів, в тому числі, онлайн, повідомлення, робота з групами, фото- відео- та аудіофайли, а також багато іншого. Окремо відзначимо підтримку планшетів, можливість приєднати до повідомлення звукову доріжку і повідомлення про дні народження. Підтримується робота з декількома акаунтами. Є також віджет новин на робочий стіл. Якщо ви вирішили завантажити Kate Mobile на андроїд, то ви зробили правильний вибір!

Kate Mobile - одне з тих додатків, які користуються стабільним попитом у користувачів. Не в останню чергу, завдяки популярності соцмережі Вконтакте, але особливу роль в його популярності зіграло якість самої програми і наявність опцій, відсутніх в офіційному додатку.
Інтерфейс простий і сучасний. Вся інформація розподілена на три вкладки: Профіль, Новини та Повідомлення, назви яких говорять самі за себе. У верхню частину, доступну звідусіль, винесені кнопки пошуку і створення записів. Тут же під трьома крапками ховаються настройки і менш популярні функції і розділи. Функціональність програми не обмежується переглядом новин та створенням записів. Тут можна повноцінно коментувати записи, блокувати неугодних користувачів

Зберігся також режим невидимки і можливість слухати музику, в тому числі, офлайн. Самим завзятим користувачам соцмереж сподобається можливість моментально відправляти свої записи в Facebook і Twitter. Кстомізація ще одна причина, за яку користувачі люблять саме цей клієнт.

В цілому, Kate Mobile, звичайно, але єдина, але точно одна з кращих програм для роботи з контентом Вконтакте зі смартфона. Зручне, лаконічне, але при цьому функціональний додаток однаково зручно для перегляду існуючих і створення власних записів. Окремо хочеться відзначити велику кількість налаштувань

Рейтинг додатку

Оцінка редакції
Оцінка 71 користувачів
8.5
Оцініть цей додаток

Вимоги до v114

 • Версія ОС: Android 4.1+
 • Інтернет: потрібен
 • Потрібно вільного місця: 20 Mb

Скачати програмуKate Mobile для ВКонтакте

v114  Pro

12.04.2024 - Зміни не вказані.
Файли:founderfounder
Працює?
0%

Голосів: 0

v112.1  Pro

v111.2  Pro

v111.1  Pro

Коментарі до Kate Mobile для ВКонтакте на Андроїд

AAAAGGGGGGRRRR!

Щоб залишати коментарі,

будь ласка авторизуйтесь.

Функціонал в розробці!

Функціонал в розробці!

Поки ці кнопки запрацюють, пройдуть роки, може навіть століття, але не впадайте у відчай, чекайте та тобі воздасться! Хочеш прискорити процес розробки? Роби репости сторінок сайту в соцмережі та розповідай про нас друзям!
Реєстрація пройшла успішно