DMCA Повідомлення

DMCA Повідомлення про порушення авторських прав

Всі торгові марки, зареєстровані торгові марки, назви продуктів і компаній або логотипи, представлені на сайті, є власністю їх відповідних власників. PDALIFE дотримується федеральний закон про захист авторських прав у цифрову епоху (DMCA), відповідаючи на повідомлення про можливі порушення, відповідних DMCA і іншим відповідним законам. В рамках нашої відповіді ми можемо видалити або відключити доступ до матеріалів, розміщених на сайті, який контролюється або управляється компанією PDALIFE і яка, як стверджується, порушує авторські права, в цьому випадку ми зробимо сумлінну спробу зв'язатися з розробником, який надав вразливу версію, щоб вони могли зробити зустрічне повідомлення, також відповідно до DMCA.
Перш ніж подавати повідомлення про порушення матеріалів або зустрічне повідомлення, ви можете звернутися до юриста, щоб краще зрозуміти ваші права і обов'язки відповідно до DMCA і іншими чинними законами. Наступні вимоги до повідомлення призначені для дотримання прав і обов'язків PDALIFE відповідно до DMCA, зокрема, розділом 512 (c), і не є юридичною консультацією.

Повідомлення про порушення авторських прав

Щоб подати повідомлення про порушення матеріалів на PDALIFE, будь ласка, надайте повідомлення, що містить наступну інформацію:


  • Фізична підпис розробника або команди розробників, уповноважених діяти від імені власника авторського права, яке імовірно порушено. Стороннім агентствам необхідно надати копію «Фізичного авторизационного листи», щоб агентство могло розглянути всі їхні авторські права.
  • Ідентифікація захищеної авторським правом роботи, яка, як стверджується, була порушена, або, якщо кілька захищених авторським правом робіт на одному онлайн-сайті охоплюються одним повідомленням, представницький список таких робіт на цьому сайті.
  • Надання URL в тілі листа - кращий спосіб допомогти нам швидко знайти контент.
  • Інформація, необхідна для того, щоб постачальник послуг міг зв'язатися з стороною, яка подає скаргу, така як: адреса, номер телефону та, якщо можливо, адреса електронної пошти, за яким можна зв'язатися з стороною, яка подає скаргу.
  • Заява про те, що сторона, яка подає скаргу, має сумлінне переконання в тому, що використання матеріалу в порядку, про який йде мова, не дозволено власником авторських прав, його агентом або законом.
  • Твердження, що інформація в повідомленні є точною і під страхом покарання за лжесвідчення, що сторона, яка подає скаргу, уповноважена діяти від імені власника виключного права, яке імовірно порушено (Зверніть увагу, що відповідно до Розділу 512 (f) будь-яка особа, яка свідомо і матеріально спотворює, що матеріал або діяльність порушує авторські права, може нести відповідальність за шкоду.


Потім відправте повідомлення про порушення по електронній пошті на адресу [email protected]


Функціонал в розробці!

Функціонал в розробці!

Поки ці кнопки запрацюють, пройдуть роки, може навіть століття, але не впадайте у відчай, чекайте та тобі воздасться! Хочеш прискорити процес розробки? Роби репости сторінок сайту в соцмережі та розповідай про нас друзям!
Реєстрація пройшла успішно