Money Manager: Expense Tracker

Money Manager: Expense Tracker
 • ОС

  Android

 • Категорія

  Офісні

 • Мова

  Англійська

 • Дата оновлення

  23 December 2023

Грошовий менеджер - це додаток, який допомагає користувачам зберігати свої фінансові операції та керувати фінансами. Він пропонує ряд зручних функцій, які допомагають відстежувати витрати, контролювати бюджет і досягати фінансових цілей.

Основні особливості додатка включають наступне:

 1. Підсумковий баланс: Автоматичний розрахунок загальної суми грошей на всіх рахунках і гаманцях у додатку. Це дозволяє бачити загальний баланс без необхідності рахувати його вручну.
 2. Перегляд транзакцій та балансу на основі дати: Можливість переглянути історію транзакцій та баланс по днях, тижнях, місяцях і роках. Це допомагає аналізувати фінансові схеми і розуміти, скільки грошей було витрачено або зароблено протягом певного періоду часу.
 3. Кілька рахунків: Можливість керувати фінансами для різних сфер життя окремо, таких як робота, особисті витрати або сімейні фінанси. Користувач може створювати і керувати кількома рахунками в межах додатка.
 4. Кілька гаманців: Можливість відстежувати обіг грошових коштів з різних джерел, таких як банківські рахунки, кредитні картки, електронні гаманці чи готівка. Користувач може додавати й керувати кількома гаманцями всередині додатка.

Рейтинг додатку

Оцінка редакції
Оцінка 4 користувачів
3.8
Оцініть цей додаток

Вимоги до v9.6

 • Версія ОС: Android 5.0+
 • Інтернет: не вимагається
 • Потрібно вільного місця: 18 Mb

Скачати програмуMoney Manager: Expense Tracker

v9.6  Оригінал

23.12.2023 - Зміни не вказані.
Файли:KrapuchinoKrapuchino
Працює?
100%

Голосів: 3

Коментарі до Money Manager: Expense Tracker на Андроїд

AAAAGGGGGGRRRR!

Щоб залишати коментарі,

будь ласка авторизуйтесь.

Функціонал в розробці!

Функціонал в розробці!

Поки ці кнопки запрацюють, пройдуть роки, може навіть століття, але не впадайте у відчай, чекайте та тобі воздасться! Хочеш прискорити процес розробки? Роби репости сторінок сайту в соцмережі та розповідай про нас друзям!
Реєстрація пройшла успішно