Russian Quest

Russian Quest
 • ОС

  Android

 • Категорія

  Головоломки

 • Мова

  Англійська, Російська

 • Дата оновлення

  06 April 2024

Російський квест - захоплюючий світ класичних загадок на логіку та математику. Готові ви перевірити свій розум та вправність мислення? Ось кілька завдань, які допоможуть вам випробувати свої здібності:

 1. Перенесення вовка, кози та капусти: Чи зможете ви перенести вовка, козу та капусту на інший берег, враховуючи, що вовк з'їсть козу, якщо ви залишите їх разом, а коза з'їсть капусту. Пам'ятайте про правила безпеки та дістаньтеся до кінцевої точки без жертв.
 2. Отримання 4 літрів води: Чи зможете ви отримати 4 літри води, маючи лише 3- та 5-літрові ємності. Пограйте з об'ємом та пропорціями, щоб знайти рішення цієї загадки.
 3. Обмін місцями 6 жаб: Чи зможете ви поміняти місцями 6 жаб на протилежні краї луки. Спробуйте знайти шлях, щоб кожна жаба поміняла своє місце з сусідньою.
 4. Визначення ваги коробки: Використовуючи обмежений набір гир, чи зможете ви визначити вагу коробки. Це завдання вимагатиме точних вимірювань та логічного мислення.

Рейтинг додатку

Оцінка редакції
Оцінка 9 користувачів
4.7
Оцініть цей додаток

Вимоги до v1.0

 • Версія ОС: Android 2.2+
 • Інтернет: не вимагається
 • Потрібно вільного місця: 2 Mb

Скачати груRussian Quest

v1.0  Оригінал

6.04.2024 - Зміни не вказані.
Файли:KrapuchinoKrapuchino
Працює?
100%

Голосів: 6

Коментарі до Russian Quest на Андроїд

AAAAGGGGGGRRRR!

Щоб залишати коментарі,

будь ласка авторизуйтесь.

Функціонал в розробці!

Функціонал в розробці!

Поки ці кнопки запрацюють, пройдуть роки, може навіть століття, але не впадайте у відчай, чекайте та тобі воздасться! Хочеш прискорити процес розробки? Роби репости сторінок сайту в соцмережі та розповідай про нас друзям!
Реєстрація пройшла успішно