Brotato:Premium

Brotato:Premium
 • ОС

  iOS

 • Категорія

  Екшени

 • Мова

  Англійська

 • Дата оновлення

  15 April 2024

< p > космічний корабель, який прибув з планети картопля, розбився в чужому світі. Єдиний Виживший-Картофан Brotato, умілий боєць, здатний одночасно використовувати до шести видів зброї. Крохмальний воїн повинен вижити у ворожому світі і дочекатися прибуття своїх товаришів.

 1. < li>Автоматична стрільба зі зброї з можливістю включити ручне прицілювання.< / li> < li>швидкі забіги (до 30 хвилин).< / li> < li>Десятки доступних персонажів для персоналізації (однорукий, псих, везунчик, маг і багато інших).< / li> < li>сотні предметів і видів зброї на вибір (вогнемети, пістолети-кулемети і ракетниці, а також палиці і камені).< / li> < li>Переживіть хвилі тривалістю від 20 до 90 секунд і вбийте якомога більше прибульців за відведений час.< / li> < li>збирайте матеріали, щоб отримувати досвід, і купуйте предмети в магазині до початку нової хвилі ворогів.< / li> < li>Налаштування: вкажіть здоров'я, шкоди і швидкість ворогів, щоб налаштувати складність на свій смак.

Рейтинг додатку

Оцінка редакції
Оцінка 4 користувачів
10
Оцініть цей додаток

Вимоги до v1.3.44

 • Версія ОС: iOS 11+
 • Інтернет: потрібен
 • Потрібно вільного місця: 153.18 Мб

Скачати груBrotato:Premium

v1.3.44  Оригінал

15.04.2024 - Зміни не вказані.
Файли:founderfounder
Працює?
0%

Голосів: 0

v1.3.40  Оригінал

v1.3.38  Оригінал

v1.3.32  Оригінал

Коментарі до Brotato:Premium на iOS

AAAAGGGGGGRRRR!

Щоб залишати коментарі,

будь ласка авторизуйтесь.

Функціонал в розробці!

Функціонал в розробці!

Поки ці кнопки запрацюють, пройдуть роки, може навіть століття, але не впадайте у відчай, чекайте та тобі воздасться! Хочеш прискорити процес розробки? Роби репости сторінок сайту в соцмережі та розповідай про нас друзям!
Реєстрація пройшла успішно